digitalizace.com
Co nabízíme Postup Ceník Ukázky Přehled formátů Objednávka Kontakt

Postup

Digitalizace videa

Zpracování

Konverze a archivace

Konverze a archivace:

Nejčastější způsob archivace bude na DVD ve formátu DVD-video nebo na CD ve formátu VCD. DVD médium svou velikostí umožňuje zaznamenat až 80 minut videa ve velmi dobré kvalitě a formátu MPEG-2. Pro kratší nebo méně kvalitnější záznamy lze použít i CD. Pro rychlou orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku, ve které si můžete jednotuše zjistit potřebnou velikost pro Vaše video.

Další možnosti zahrnují konverzi do populárních formátů, vhodných hlavně pro přehrávání v počítači. Tyto formáty (DivX, XviD) disponují i vyšší kompresí, takže je lze vhodně použít i při archivaci na CD. Nehodí se však pro použití ve stolních přehrávačích a ani pro další zpracování.

Veškeré vytvořené video Vám uchováme na zvoleném médiu. Máte na výběr již zmíněné DVD nebo CD médium, dále pak kopii na vlastní pevný disk, nebo export vida zpět na digitální kameru (pouze pro varianu bez konverze).

Možnosti archivace na Možné formáty

Digital8 kazetu DV (bez konverze)
MiniDV kazetu DV (bez konverze)
CD Video disc VCD formát
SVCD formát
DVD formát s omezenou velikostí
DVD Video disc DVD formát
CD-R disc Všechny souborové formáty
DVD+R disc Všechny souborové formáty
Pevný disk Všechny souborové formáty
Jiné méduim Podle druhu média
Web Konverze pro web

Publikování na webu:

Nabízíme Vám umístění Vašeho videa na našem serveru na internetu. Je to nejjednodušší způsob, jak se o sestříhané video podělit se známými a přáteli.Co nabízíme Postup Ceník Ukázky Přehled formátů Objednávka Kontakt
Web-hosting Doporučujeme: Solná jeskyně Praha 11 Solná jeskyně